İade ve İptal Koşulları

1.İade

1.1. Alıcılarımız, dijital hizmet ve ürünlerin teslimat sonrası iade ve iptalinin asıllaştırılmamasını şirketimizden satın alım yaparken onaylamış kabul edilmektedir. Dijital ürünlerde, teslimat sanal etraf üzerinden yapıldığı için alakalı ürünlerin, dosyaların, dokümanların kopyalanıp kopyalanmadığı satıcı tarafından tespit edilemez. Bundan dolayı dijital hiçbir ürün ve hizmette iade gerçekleştirilememektedir. Sadece şirketin mahsulü yazılımsal hata ya da kusurlu teslim etmesi neticesinde iade arzı onaylanır ve müşteriye iadesi gerçekleştirilir.

1.2. İade arzları, alıcı hizmetlerimiz aracılığıyla yapılabilir. İade arzının operasyona konulabilmesi için, alıcılarımızın, hizmetleri satın alırken kullandıkları ödeme usullerini ve fatura bilgilerini sağlamaları gerekmektedir.

1.3. İade harekâtları, alıcının ödeme yaptığı hesaba geri ödeme yapılması biçiminde hakikatleştirilir.

2. İptal

2.1. Alıcılarımız, satın aldıkları hizmetleri kullanmadan evvel, siparişi iptal etmek isteyebilirler. İptal harekâtları, hizmetlerin başlamadan evvel yapılmalıdır.

2.2. İptal operasyonları, alıcı hizmetlerimiz aracılığıyla yapılabilir. İptal arzının harekâta konulabilmesi için, alıcılarımızın, hizmetleri satın alırken kullandıkları ödeme usullerini ve fatura bilgilerini sağlamaları gerekmektedir.

2.3. İptal operasyonları, alıcının ödeme yaptığı hesaba geri ödeme yapılması biçiminde hakikatleştirilir.

3. Farklılık

3.1. Alıcılarımız, satın aldıkları hizmetlerde farklılık yapmak istedikleri takdirde, alıcı hizmetlerimiz aracılığıyla arzda bulunabilirler.

3.2. Farklılık arzlarının operasyona konulabilmesi için, alıcılarımızın, hizmetleri satın alırken kullandıkları ödeme usullerini ve fatura bilgilerini sağlamaları gerekmektedir.

3.3. Farklılık arzları, hizmetin cinsine ve alıcı arzına bağlı olarak, ek bir fiyat arz edilerek asıllaştırılabilir.

4. İptal ve Farklılıkların Kabul Edilmediği Vaziyetler

4.1. Hizmetlerin başlamasından sonra yapılan iptal ve farklılık arzları kabul edilmemektedir.

4.2. İade operasyonları, alıcının mesullüğünde olan bir nedenden dolayı kaynaklanan hizmet kesintileri sebebiyle yapılmamaktadır.

4.3. Hizmetlerin özellikleri ve şartları alıcı tarafından kabul edilmeden evvel, rastgele bir iptal veya farklılık arzı olası değildir.

5. İptal ve Farklılıkların Bildirimi

5.1. Alıcılarımız, iptal veya farklılık arzlarını, olası olan en kısa vakitte alıcı hizmetlerimiz aracılığıyla bildirmelidirler.

5.2. İptal veya farklılık arzları, alıcı hizmetlerimiz tarafından harekâta konulduktan sonra, alıcıya bildirilir.

6. İptal ve Farklılıkların Harekâta Konulması

6.1. İptal veya farklılık arzları, alıcı hizmetlerimiz tarafından harekâta konulduktan sonra, alıcının ödeme yaptığı hesaba geri ödeme yapılması biçiminde asıllaştırılır.

6.2. Farklılık arzları, arzın cinsine ve alıcı arzına bağlı olarak, ek bir fiyat arz edilerek asıllaştırılabilir.

7. Netice

7.1. Bu hizmet iade ve iptal siyaseti, alıcılarımızın hizmetlerimizden bütün memnuniyetini sağlamayı kastetmektedir.

7.2. Alıcılarımız, bu siyasetin şartlarını kabul ederek, hizmetlerimizi satın aldıklarında bu siyaseti kabul etmiş sayılırlar.